"Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę"

 

SKELBIAMA MOKSLEIVIŲ KONKURSO

„KĄ ŽINAI APIE LIETUVOS KARIUOMENĘ“ PRADŽIA

 

Prasideda 21-asis vyresniųjų (9-12) klasių moksleivių konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“. Konkursas, kaip ir kasmet, vyks trimis etapais. Pirmasis bus rengiamas mokyklose, antrasis – internetu, o trečiasis, finalinis, vyks Klaipėdoje, Lietuvos kariuomenės Karinėse jūrų pajėgose.

 

Pirmajame etape moksleiviai dalyvaus atrankiniame ture savo mokykloje (dėl dalyvavimo moksleiviai turi kreiptis į savo mokytojus). Mokytojai nuo 2016 m. vasario 15 d. iki kovo 10 d. privalės užregistruoti atrankinio turo mokykloje nugalėtojus (daugiausiai tris iš vienos mokyklos) ir atsiųsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. laišką su šia registracijos informacija:

 

mokinio vardas, pavardė

el. pašto adresas

telefono nr.

mokykla, mokyklos adresas

klasė

atsakingas mokytojas

mokytojo tel. nr.

kelintą kart mokinys dalyvauja konkurse?

 

 

Pasibaigus registracijai, kiekvienas mokinys gaus į nurodytą elektroninį paštą trumpą instrukciją, kaip aktyvuoti mūsų nuotolinėje mokymo sistemoje sukurtą jo vartojojo paskyrą.

 

Konkurso organizatoriai antrojo etapo datą ir laiką paskelbs iki 2016 m. kovo 30 d. ir informuos mokytojus pateiktais elektroninio pašto adresais, taip pat interneto svetainėje www.kam.lt. Antrasis konkurso etapas vyks vienoje iš miesto ar rajono mokyklų, jo metu moksleiviai klausimų testą spręs internetu.

 

Trečiasis, finalinis, etapas vyks 2016 m. balandžio 15 d. Klaipėdoje, Lietuvos kariuomenės Karinėse jūrų pajėgose.  Į finalinį konkurso etapą pateks 30 geriausiai antrajame etape pasirodžiusių moksleivių.

 

Šiam konkursui Krašto apsaugos ministerija įsteigė 1800 eurų premijų fondą. Šis fondas bus padalytas konkurso nugalėtojams ir jų mokytojams.

________________________________________

 

DĖMESIO, moksleivi, būk aktyvus!

 

Sugalvok konkurso klausimą ir siųsk jį adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.  iki 2016 m. kovo 10 d. Nepamiršk, kad:

1. klausimas turi būti aiškiai suformuluotas;

2. turi būti pateiktas atsakymas;

3. turi būti nurodytas, jei yra, šaltinis;

4. turi būti nurodytas klausimo autoriaus vardas, pavardė (jei moksleivis – mokykla, klasė).

 

Konkursui paįvairinti galite sugalvoti vaizdinių klausimų naudodami fotografijas JPEG formatu iki 1 Mb dydžio arba vaizdo medžiagą MPEG4 (AVI) formatu iki 15 Mb dydžio.

 

Geriausi klausimai papildys konkurso klausimyną, o geriausių klausimų autorių laukia karinės tematikos prizai!

 

Susikrauti visą žinių bagažą, nugalėti varžovus atrankiniame ture ir laukti antrojo konkurso etapo Jums padės literatūros sąrašas, kurį rasite čia.

 

Informaciją apie konkursą visada galite rasti interneto svetainėse www.kam.lt  arba pasiteirauti telefonu (8 5) 278 5213

Grįžti atgal
2011 © Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba.