Balandžio 23 d. Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione tarnybą pradeda septyniasdešimt du nuolatinės pradinės privalomosios karo tarnybos (NPPKT) kariai.

Skaityti daugiau...

 

Kas aš šiuo metu? Šiuo metu esu šauktinis ir tarnauju Lietuvos kariuomenės Geležinio Vilko brigados Ryšių kuopoje. Studijų metais dvejus metus vadovavau studentų organizacijai, o po to įsidarbinau į Lietuvos studentų sąjungą, kurioje buvau atsakingas už verslo projektus. Baigęs studijas ir įgijęs ekonomikos išsilavinimą pradėjau dirbti tarptautinėje įmonėje su verslo sektoriumi ir kredito rizika. Ir kažkada visai net negalvojau apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje.

Skaityti daugiau...

 

Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono ir Sausumos pajėgų ABC būrys turėjo išskirtinę galimybę paįvairinti mokymus ir pirmą kartą per visą gyvavimo laikotarpį vykdyti pratybas 1889 metais pastatytame Kauno tvirtovės IV forte. Pratybų „ABC pavasaris 2018" metu forto teritorijoje buvo atliekama radiologinė, cheminė žvalgyba ir ėminių paėmimo procedūros.

Skaityti daugiau...

2011 © Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba. feed-image