Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos kariai, vasarą pasitinka aktyviai ir kviečia susitikti populiariausiuose šalies kurortuose!

Skaityti daugiau...

 

„Šakiečiai mėgsta sakyti biskį, mažu: „Biskį padalyvausiu“, „Mažu atvyksiu“, o iš to biskį – būna ir visas dvi dienas skiria pratyboms,“ – pokalbį pradeda Dariaus ir Girėno rinktinės 205-osios lengvosios pėstininkų kuopos vadė vyr. ltn. Elmyra Baljanaite – Stanevičienė, apžvelgdama savo kuopos karius, susirinkusius į ginklo valdymo testo pratybas. Kuopos vadė siekia ambicingo plano: metų eigoje pasiryžusi organizuoti daug įdomių pratybų ir taip skleisti žinią apie kuopą aplinkiniuose rajonuose, sudominti vietos jaunimą, kad kuopos karių savanorių skaičius didėtų.

Skaityti daugiau...

 

Gegužės 26 d. brg. gen. Kazio Veverskio, Kazlų Rūdos poligone prasideda Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko organizuojamos kartotinės rezervo karių pratybos, skirtos atnaujinti privalomosios pradinės karo tarnybos metu įgytas būtinąsias karines žinias. Planuojama, kad mokymuose dalyvaus daugiau nei 600 parengtojo rezervo karių.

Skaityti daugiau...

2011 © Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba. feed-image