Gegužės 26 d. brg. gen. Kazio Veverskio, Kazlų Rūdos poligone prasideda Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko organizuojamos kartotinės rezervo karių pratybos, skirtos atnaujinti privalomosios pradinės karo tarnybos metu įgytas būtinąsias karines žinias. Planuojama, kad mokymuose dalyvaus daugiau nei 600 parengtojo rezervo karių.

Skaityti daugiau...

 

 

Šiais metais atlikti privalomąją karo tarnybą planuojama pakviesti maždaug 3900 šaukiamojo amžiaus piliečių, tačiau Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba jau yra gavusi beveik 5000 prašymų iš norinčiųjų atlikti tarnybą savanoriškai arba pirmumo tvarka - pusantro tūkstančio prašančiųjų siekia tarnybą atlikti savanoriškai, o beveik pusketvirto tūkstančio jaunuolių yra iš šaukiamųjų sąrašo, tačiau nori pasinaudoti teise atlikti tarnybą pirmumo tvarka. Iš savanoriškų prašymų atlikti karo prievolę yra beveik 100 yra pateikusios merginos.      

 

Skaityti daugiau...

 

Balandžio 23 d. Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalione tarnybą pradeda septyniasdešimt du nuolatinės pradinės privalomosios karo tarnybos (NPPKT) kariai.

Skaityti daugiau...

2011 © Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba. feed-image