Šių metų gegužės 11 dienos popietę Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ direktorius Gintautas Andriuškevičius ir Lietuvos Kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Alytaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus viršininko funkcijas vykdantis kapitonas Paulius Lukošiūnas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Skaityti daugiau...

 

70-ą sezoną futbolo kovose dalyvaujantis FK „Žalgiris“ dar labiau sutvirtino savo rėmėjų gretas. Antradienį daugkartiniai Lietuvos čempionai pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba. Tokiu būdu futbolininkai ir kariai turės galimybę susitikti ne tik stadione, bet ir karių tarnybos vietose.

 

Skaityti daugiau...

 

Gegužės 6 d. Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados ,,Žemaitija" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotasis pėstininkų batalionas, bendradarbiaudamas su Jurbarko rajono savivaldybe, Jurbarko turizmo ir informacijos centru bei Lietuvos kariuomenės Kauno Karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Jurbarko poskyriu, surengė Jurbarko mieste Partizanų pagerbimo, Kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos šventę, kuri buvo integruotą į kasmetinį ir labai pamėgtą Jurbarko bendruomenės renginį „Jurbarko miesto ir verslo dienos 2017“.

Skaityti daugiau...

2011 © Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba. feed-image