Vadovaujantis Krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymo 65 straipsniu,  nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą (NPPKT) atliekantiems kariams visos sveikatos priežiūros paslaugos yra teikiamos krašto apsaugos sistemos ir kitose sveikatos priežiūros įstaigose iš Krašto apsaugos ministerijai skirtų lėšų, NPPKT kariai nėra draudžiami privalomuoju sveikatos draudimu.

 

Skaityti daugiau...

 

Grįžimas iš užsienio ir mestos studijos. Tikėjimas Konstitucija ir kario garbe bei pavyzdingo visuomenės nario vaidmeniu. Nuolatos zujančios kameros ir nuovargis, kai norisi būti „kietu“. Taip apie savo tarnybą kalba vienos didžiausių pasaulio televizijų „Al Jazeera“ žvaigždėmis tapę pirmieji Lietuvos šauktiniai Stasys Vasiliauskas ir Aironas Babkauskas.

Skaityti daugiau...

 

Klaipėdoje dislokuotame Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalione rugpjūčio 1 d. laukiama rekordinio Nuolatinės pradinės privalomosios karo tarnybos (NPPKT) karių skaičiaus. Į batalioną devyniems mėnesiams atvyksta per 630 jaunuolių, jų tarpe beveik dvi dešimtys merginų. Visi jaunuoliai tarnybą atlikti pasirinko savo noru.

Skaityti daugiau...

2011 © Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba. feed-image