Pradžia ŠAUKTINIAMS

Velnio keliais 20

04 liep, 2020
Sportas
00:00
Trakai

Žygio entuziastų dėmesiui, kviečiame sudalyvauti žygyje. Nesvarbu esi profesionalas ar mėgejas, atstumą galėsi pasirinkti pats! Galite rinktis iš 12km, 20km, 35km atstumų. Sustiprink kojas ir susipažink su Lietuvos kariuomenės kariais. Kariai renginio metu paruošė tau papildomos veiklos, jie supažindins su kariuomenės veikla, tarnybos būdais, papasakos apie karjeros galimybes ir žinoma parodys naudojama ginkluotę. Susimatome Aukštadvaryje (Aukštadvario centrinė aikštė (Vilniaus g., Trakų raj.)).

Atstumų aprašymas:

12 km maršrutas juosiasi per Aukštadvario girininkijos mišką bei jos viduryje teliuskuojančius du Škiletų ežerus. Keliukas ir Aukštadvario giria garsėja plotais pasižyminčiais aukštumomis bei skardžiais. Šiuo maršrutu pamatysite mažiausiai objektų, tačiau prieš žygį ar po žygio galite juos aplankyti patys – jie visai šalia! Tinka eiti šeimoms su mažais vaikais.

20 km maršrutas nuo 12 km skiriasi tuo, kad papildomai įveikti reikės 8 km pasakiško kvapo ir atgaivos miškų, ežerų ir upelių atstumą.

35 km trasa pats gražiausias ir nemažai ištvermės reikalaujantis atstumas, kadangi tai nėra pėsčiųjų ėjimas tik takais. Maršrutas drieksis takais, keliais bei šalia ežerų. Kupiniausias įspūdžių atstumas skirtas žygio entuziastams su begale daug lankomų objektų. Smagaus kelio! Vos už 500 m. 12, 20 ir 30 km žygio dalyviai, galės pasipildyti mineralinio vandens atsargas iš Verknės Senvagės vandens šaltinio.