Pradžia ŠAUKTINIAMS

Kad kontaktas virstų karjera...

 2017 m. spalio 17 d. Kaune Žalgirio arenoje vyko renginys KTU Wanted. KTU „Karjeros dienos“ 2017 – tai didžiausia Baltijos šalyse studentų ir įmonių atstovų karjeros kontaktų mugė. Šis renginys skirtas užmegzti glaudesnius ryšius tarp įmonių ir studentų. Tryliktus metus organizuojamos KTU „Karjeros dienos“ tūkstančiams bakalauro ir magistro studijų studentams padėjo sėkmingai integruotis darbo rinkoje, o įmonių atstovams – rasti perspektyvius darbuotojus savo verslui.

Renginyje dalyvavo ir kario profesiją bei tarnybos galimybes pristatė Lietuvos kariuomenės atstovai iš Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos, Juozo Vitkaus inžinerijos, Specialiųjų operacijų pajėgų Vytauto didžiojo jėgerių ir Karinių oro pajėgų Oro gynybos batalionų. Šis renginys – puiki proga pritraukti talentingus, jaunus ir perspektyvius kandidatus į Lietuvos kariuomenę.

Kauno aukštųjų mokyklų renginiu tapusioje mugėje šiais metais dalyvavo apie 7 tūkst. studentų ir moksleivių. Renginio metu prisistatė daugiau kaip 100 įmonių ir organizacijų, o iš jų 20 ne pelno siekiančių organizacijų. Tai buvo atviras renginys, skirtas talentingų jaunuolių auditorijai, ieškančiai savo karjeros kelio. Kontaktų mugė taip pat buvo atvira ir Kauno miesto gyventojams.

Karjeros dienų tikslas, kad kontaktas virstų karjera.

Nuotraukų autorė

j. eil. Toma Rimkevičiūtė