Pradžia ŠAUKTINIAMS

Vasaros atostogos kitaip...

Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos kariai, vasarą pasitinka aktyviai ir kviečia susitikti populiariausiuose šalies kurortuose!

Nuo liepos 2 d. iki rugpjūčio 12 d. lankysimės Pajūrio regione, tai yra Klaipėdoje, Palangoje bei Šventojoje, o nuo rugpjūčio 13 d. persikelsime į Druskininkų miestą, kuriame būsime iki rugpjūčio 26 d.

Lietuvos kariuomenės atstovai, šių apsilankymų metu, Jums suteiks visą reikalingą informaciją apie tarnybos būdus Lietuvos kariuomenėje ir paaiškins kaip tapti kariu. Lietuvos kariuomenės specialistai pasirengę atsakyti į visus Jums kylančius klausimus, susijusius su skirtingais tarnybos būdais ir bus galimybė padiskutuoti kodėl verta tapti kariu. Stengsimės kurti aktyvią ir dinamišką aplinką, kurioje gerai jaustųsi kiekvienas, ar tai būsimas šauktinis turintis dvejonių dėl artėjančios tarnybos, ar tiesiog asmuo užsukęs pasidomėti kaip gali prisidėti prie krašto apsaugos.

Pajūrio regione, nuo liepos 2d. iki rugpjūčio 12 d. kiekvieną antradienį ir trečiadienį su mumis pasimatyti galėsite Klaipėdoje, ties senąją perkėla, nuo ketvirtadienio iki šeštadienio persikelsime į Palangą, kur Jūsų lauksime prie Senosios gimnazijos, o savaitės pabaigoje, sekmadienį, būsime Šventojoje, kur mus rasite Šventosios gatvėje.

Nuo rugpjūčio 13 d. persikėlus į Druskininkus, būsime miesto pramogų aikštėje, visai šalia Druskininkų vandens parko, o baigiantis mūsų kelionei, rugpjūčio 24 – 26 d. kviesime susitikti prie Druskininkų miesto muziejaus.

Lietuvos kariuomenės atstovai ragina visus kurie eis pro šalį būti aktyviais ir nepraleisti progos užsukti ir pasikalbėti, teigiamos patirtys ir vertinga informacija garantuota. O aktyviausių ir labiausiai susidomėjusių laukia prizai.

Nuotrauka iš KPKT archyvo