Pradžia ŠAUKTINIAMS

Aplankykite Lietuvos kariuomenę LitExpo parodoje "Studijos 2016"

Aplankykite Lietuvos kariuomenę LitExpo parodoje "Studijos 2016"

 Ketvirtadienį Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo prasideda paroda „Mokymasis. Studijos. Karjera 2016“. Parodoje dalyvaus daugiau nei 220 įstaigų ir organizacijų iš Lietuvos ir 14 užsienio šalių, vyks daugiau nei 200 renginių.

Kasmet tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis ar dirbti. Ši paroda – puiki galimybė supažinti su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis bei studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje. Paroda, galėtų tapti atspirties tašku planuojant karjerą, studijas, stažuotes ar verslo perspektyvas.

Parodoje Lietuvos kariuomenę (toliau – LK) visas tris dienas atstovaus Krašto apsaugos savanorių pajėgų Regioninių karo prievolės ir komplektavimo skyrių kariai, pristatys kario profesiją, besidomintiems padės pasirinkti tinkamą tarnybos būdą, suteiks visą informaciją apie galimybes, socialines garantijas ir laukiančius iššūkius. KOP Oro gynybos bataliono kariai pristatys priešlėktuvinio raketinio oro gynybos kompleksą „RBS-70“, LK Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ kariai - taikliojo šaulio ginklus FN-SCAR ir prieštankinių raketų paleidimo kompleksą „JAVELIN“, o Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariai - sprogmenų neutralizavimo įrangą. LK Specialiųjų operacijų kariai pristatys SOP ekipuotę ir transporto priemonę, o LK Karinių jūrų pajėgų Povandeninių veiksmų komandos narai pademonstruos savo įrangą ir papasakos lankytojams apie savo veiklos specifiką. Jie parodoje dalyvauja pirmą kartą.

Šeštadienį parodos dalyvius džiugins KASP Bigbendas ir LK LDK Gedimino štabo bataliono Garbės sargybos kuopos kariai su savo parodomąja programa. Daugiau informacijos apie pačią parodos programą ir tikslius laikus galite rasti http://www.litexpo.lt/lt/event/108/activities/

Daugiau informacijos apie tarnybos būdus, kario profesiją ar priėmimą į profesinę karo tarnybą teikiama nemokamu telefonu 8 800 12340 arba internetinėje svetainėje www.karys.lt.