Pradžia ŠAUKTINIAMS

Biržuose įkurtas Regioninis karo prievolės ir komplektavimo poskyris

Biržuose įkurtas Regioninis karo prievolės ir komplektavimo poskyris

 2016 m. rugpjūčio 5 d. Biržuose atidarytas Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Panevėžio regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Biržų poskyris. Naujai įsteigtas kariuomenės komplektavimo padalinys administruos Biržų ir Pasvalio rajonų savivaldybėse gyvenančius karo prievolininkus.

Siekiant sustiprinti ryšį tarp kariuomenės ir visuomenės po vienu stogu įsikūrė ne tik Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 509 lengvoji pėstininkų kuopa, bet ir bei Lietuvos sąjungos Biržų šaulių kuopa.


Karo prievolės ir komplektavimos poskyris atviras švietimo įstaigų, seniūnijų, jaunimą vienijančių organizacijų pasiūlymams dėl bendrų renginių supažindinant besidominčius su kariuomenės padaliniais, kario profesija bei vykdant tautinį ir patriotinį ugdymą. Biržų poskyriui vadovauti paskirtas vyr. seržantas Donatas Voveris.

Poskyris įsikūręs adresu: Kęstučio g. 10, Biržai. Tel. mob. nr. 865780825.

Priėmimą į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, profesinę karo tarnybą, karius savanorius, jaunesniųjų karininkų vadų ir parengtojo rezervo mokymus, dokumentų administravimą ir konsultavimą vykdo regioniniai karo prievolės ir komplektavimo skyriai bei poskyriai.

Nuotraukų šaltinis: www.selonija.lt