Pradžia ŠAUKTINIAMS

Didžiausioje žaidimų parodoje - ir Lietuvos kariuomenė

 Spalio 29-30 d. Lietuvos kariuomenės atstovai dalyvaus viename didžiausių pramoginių ir kultūrinių renginių, pritraukiančių tūkstančius žaidimų „GameOn 2016" gerbėjų. Dalyviai turės galimybę išbandyti jėgas Lietuvos kariuomenės ekspozicijoje įrengtose kliūtyse.

Renginio metu lankytojai bus kviečiami apsilankyti situacinio šaudymo šratasvydžio šaudykloje, kurioje galės patys patirti, kaip realiai atrodo jų pamėgti kompiuteriniai žaidimai (angl. Call of Duty, Battlefield ir kt.), taip pat galės dalyvauti rungtyse ir laimėti prizų. Įvykdyti šturmo užduotis padės Lietuvos kariuomenės instruktoriai, kurie taip pat pademonstruos, kaip taisyklingai šaudyti judant, keisti šaudymo padėtis.


Parodos lankytojai galės pabendrauti su karo prievolės specialistais, užduoti jiems rūpimus klausimus, pasikonsultuoti dėl karjeros Lietuvos kariuomenėje galimybių. Apsisprendę tapti Lietuvos kariuomenės kariais, turės galimybę čia pat vietoje pateikti prašymus atlikti karo tarnybą.


„GameOn 2016" - tai erdvė, kurioje kompiuteriniai žaidimai, mobiliosios aplikacijos ir virtuali realybė susilies į bendrą žaidimų kultūros reiškinį. Kiekviena parodos erdvė siūlys unikalią patirtį. Esporto salėje virs kovos dėl Baltijos čempionų titulo, konferencijų salėse vyks pažintinės ir edukacinės paskaitos, parodų salėse žaidėjų lauks naujausi kompiuteriniai žaidimai, virtualios realybės pramogos, žaidėjams skirtos įrangos demonstracija, kitos pramogos ir turnyrai, taip pat daug dėmesio pritraukiančio Cosplay konkurso bei galybės kitų, su žaidimų kultūra susijusių, siurprizų.


„GameOn 2016" vyks spalio 29-30 d. parodų ir kongresų centre Litexpo.