Pradžia ŠAUKTINIAMS

Geros iniciatyvos!

 Didžiuojamės savo kariais, kurie dalyvauja įvairiose sporto srityse ir garsina Lietuvos kariuomenės vardą. Aktyvus laisvalaikis kasdien tampa vis populiaresnė laiko praleidimo forma, o sportas –  gyvenimo dalimi.

Lietuvos kariai savo jėgas išbando ne tik krepšinio, futbolo turnyruose ar čempionatuose, ilgiausių trasų bėgime, bet ir renkasi mažiau populiarias, bet ne mažiau svarbias ar įdomias sporto šakas tokias, kaip paplūdimio tinklinį, stalo tenisą, motokrosą, šachmatus ar boksą. Visada smagu pamatyti karį su Lietuvos kariuomenės simbolika ant marškinėlių, reprezentuojantį kario profesiją.

Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba (toliau – KPKT), siekdama didinti Lietuvos kariuomenės matomumą aktyvaus jaunimo tarpe, surengė gražią akciją ir padovanojo Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ kariui gr. Ryčiui Lukošaičiui marškinėlius su Lietuvos kariuomenės atributika ir palinkėjo gero starto Lietuvos motokroso čempionatuose, kurie prasideda balandžio 1 d.

Siekdama pritraukti kuo daugiau aktyvių jaunuolių į Lietuvos kariuomenę KPKT organizuoja įvairias iniciatyvas, bendradarbiavimo sutartis su sporto ir aktyvaus laisvalaikio klubais ir organizacijomis.

Susidomėjusius tarnyba Lietuvos kariuomenėje kviečiame kreiptis į Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos regioninius skyrius ar poskyrius. Skyrių ir poskyrių kontaktus galima rasti interneto adresu: http://www.karys.lt/kontaktai.html.

Taip pat visą informaciją apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje galite gauti paskambinę nemokama konsultavimo linija 8 800 12340.