Pradžia ŠAUKTINIAMS

I. Krupavičius papildys Lietuvos kariuomenės gretas

I. Krupavičius papildys Lietuvos kariuomenės gretas

 LRT televizijos laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjas Ignas Krupavičius savo meilę tėvynei pasirengęs įrodyti darbais.

Po kelių mėnesių jis papildys Lietuvos kariuomenės savanorių gretas. Praėjus devyniems mėnesiams (tiek truks tarnyba) I. Krupavičius grįš į LRT televiziją. Ryžtis radikaliam sprendimui, pasak jo, nebuvo sunku.

„Vaikystėje gyvenau prie TV bokšto. Likus kelioms valandoms iki lemtingųjų Sausio 13-osios įvykių su mama ir seserimi šokome aplink laužus susikibę rankomis, dainavome dainas ir šildėmės arbata. Tuomet man buvo 8-eri. Šis vaizdas – vienas ryškesnių vaikystės prisiminimų. Kaip ir mokyklos kiemas, kuriame sodinome ąžuoliukus žuvusiems, tuometiniams ir buvusiems mokyklos absolventams. Žinoma, tuo metu prie televizijos bokšto nesuvokiau gresiančio pavojaus. Netgi atvirkščiai, tvyrojusi nuotaika buvo labai šviesi, pakili, optimistinė. Dabar jaučiuosi panašiai, nors praėjo 25-eri metai, – sako I. Krupavičius.

„Labas rytas, Lietuva“ vedėjas tikina puikiaisuvokiantis susidariusią sudėtingą geopolitinę situaciją, todėl net nekyla klausimas, ką kiekvienas mūsų turėtų daryti, jei pasirodytų priešas. „Taip, ginti savo tėvynę. Konstitucijoje įtvirtinta pareiga yra ir mano pareiga. Kad tą pareigą atliktum tinkamai, turi būti pasiruošęs“, – mano vyras.

33-jų I. Krupavičius neseniai tikrindamasis sveikatą sulaukė medikų pagyrų, jog yra sveikesnis už daugelį 20-mečių šauktinių. Vienas populiariausių televizijos laidų vedėjų būsimam gyvenimo etapui rengiasi iš anksto: žurnalistas bėgioja, ketina užsirašyti į sporto klubą. „Ne pro šalį būtų ir pasiauginti raumenis“, – juokiasi „Labo ryto“ vedėjas.

Teksto ir nuotraukų aut. - LRT.lt