Pradžia ŠAUKTINIAMS

Ištvermės naujiems kariams!

 Rikiuočių aikštes nuklojo ne tik pirmasis sniegas, bet ir šiandien tarnybą pradėjusių 498 priešpaskutinių šių metų šauktinių pėdos Lietuvos kariuomenės (toliau – LK) Mechanizuotosios pėstininkų brigados "Geležinis vilkas" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotajame pėstininkų ir Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionuose bei LK Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ (toliau – MPBŽ) generolo Motiejaus Pečiulionio artilerijos batalione, MPBŽ Žvalgų, Štabo ir Prieštankinėje kuopose. O iš beveik penkių šimtų šauktinių tarnybą šiandien pradės ir 11 ryžtingai nusiteikusių merginų. Tarnybą įvairiuose LK daliniuose jau atlieka – 3321.

Visus norinčius atlikti privalomąją pradinę karo tarnybą savo noru kviečiame jau dabar. Atvykite į Regioninius karo prievolės ir komplektavimo skyrius ir parašykite prašymus atlikti tarnybą 2018 m. Galėsite pasirinkti norimą tarnybos vietą, tarnybos pradžios datą ir gauti 30 proc. didesnes kaupiamąsias išmokas., t.y. tarnybos metu galės sukaupti daugiau nei 3000 eurų.

Visų regioninių karo prievolės ir komplektavimo skyrių ir poskyrių kontaktus galima rasti interneto svetainėje: http://www.karys.lt/kontaktai.html. Taip pat visą informaciją apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje galite gauti paskambinę nemokama konsultavimo linija 8 800 12340.

Nuotrauka I. Budzeikaitės