Pradžia ŠAUKTINIAMS

Išvykusių į užsienį karo prievolininkų dėmesiui!

Išvykusių į užsienį karo prievolininkų dėmesiui!

Siekiant užkirsti kelią koronavirusinės infekcijos COVID-19 plitimui Vyriausybė ketvirtadienį (2020 m. kovo 12 d.) priėmė sprendimą dviem savaitėms stabdyti visų šalies švietimo, kultūros, sporto ir laisvalaikio įstaigų veiklą. Nuo 2020 m. kovo 16 d. draudžiamas atvykimas ir išvykimas iš šalies. Informacija apie judėjimą atnaujinama http://urm.lt/default/lt/urm-informacija-keliaujantiems 

Lietuvos kariuomenė taip pat reaguodama į susiklosčiusią situaciją laikinai stabdo užsienyje gyvenančių (esančių) karo prievolininkų atvykimą į Regioninius karo prievolės ir komplektavimo skyrius ir poskyrius iki kol bus suvaldytas koronaviruso plitimas.

Karo prievolininkai, esantys užsienio valstybėse ir gavę nurodymus artimiausiu laiku atvykti į Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos regioninius padalinius, pirmiausiai privalo susisiekti su Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos regioniniu padaliniu ir informuoti apie savo buvimo vietą ir aplinkybes, dėl kurių yra apribotas karo prievolininko atvykimas. Tokiems karo prievolininkams šaukimo procedūros bus sustabdytos individualiai ir paskirtas kitas atvykimo laikas.

Primename, kad karo prievolininkams nurodymai ir informacija su jų šaukimo procedūrų vykdymu yra skelbiama ir atnaujinama interneto svetainėje sauktiniai.karys.lt. Karo prievolininkai, esantys kalendorinių metų karo prievolininkų sąraše, privalo nuolat sekti jiems skelbiamą informacija ir nurodymus internete ir vykdyti duotus šaukimo nurodymus.