Pradžia ŠAUKTINIAMS

KTU „WANTed“ karjeros dienos 2018

KTU „WANTed“ karjeros dienos 2018

KTU "WANTed" karjeros dienos 2018 - tai keturioliktus metus Kauno technologijos universiteto (KTU) organizuojama didžiausia Baltijos šalyse studentų, absolventų ir įmonių atstovų kontaktų mugė. 

Renginys skirtas - verslo ir viešojo sektoriaus organizacijoms, siekiančioms pristatyti save ir pritraukti talentus, visų aukštųjų mokyklų studentams ir absolventams, norintiems susirasti praktikos vietą, susirasti darbo vietą, susitarti dėl baigiamojo projekto temos, išgirsti ekspertų pranešimus. Renginyje taip pat gali dalyvauti visų šalies mokyklų moksliaiviai, besidomintys ateities darbo rinkos tendencijomis, jų laukiančiomis specialybėmis bei kuriamomis inovacijomis.

Keturioliktus metus KTU organizuojamas karjeros dienų renginys tūkstančiams studentų padėjo sėkmingai įžengti į darbo rinką, o įmonių atstovams - rasti gabiausius darbuotojus ir praktikantus savo organizacijai.

Renginio dalyvius Kauno "Žalgirio" arenoje pasitiks 3 aktyvios erdvės, skirtos:

1. Kerjerai - įmonių ir organizacijų stendų zona;

2. Ugdymui - Inovacijų alėja;

3. Įkvėpimui - konferencija "WANTed Talks";

Didžiojoje salėje yra įsikūrę įmonių ir organizacijų stendai, o taip pat ir Lietuvos kariuomenės atstovai, kurie pristatys kario profesiją bei tarnybos galimybes Lietuvos kariuomenėje. Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos ir Juozo Vitkaus Inžinerijos bataliono kariai pasistengs sudominti visus besidominčius ir studentus ir moksleivius. Inovacijų alėjoje (nuliniame aukšte) bus galima susipažinti su įmonių, organizacijų ir KTU kuriamomis ugdymo galimybėmis ir inovacijomis, o arenos amfiteatre vyks konferencija "WANTed Talks", kurioje įžvalgomis apie karjerą ir svarbius gyvenimo sprendimus dalinsis išskirtinės asmenybės.

Šiais metais Kauno "Žalgirio" arenoje laukiama daugiai nei 130 darbdavių atstovų ir apie 9 tūkst. lankytojų!