Pradžia ŠAUKTINIAMS

Laikinai stabdomas karo prievolininkų sveikatos patikrinimas!

Laikinai stabdomas karo prievolininkų sveikatos patikrinimas!

Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba, reaguodama į Lietuvoje ir užsienio valstybėse susidariusią epidemiologinę situaciją, iki karantino pabaigos stabdo karo prievolininkų sveikatos patikrinimą.

Karo prievolininkams duoti šaukimo nurodymai atvykti pasitikrinti sveikatos bus atšaukti arba perkelti į vėlesnį laiką. Su kiekvienu karo prievolininku bus susisiekta individualiai ir suderintas naujas sveikatos patikrinimo laikas. 

Prašome karo prievolininkų, kuriems yra duoti nurodymai pateikti dokumentus ar susisiekti, kontaktuoti telefonu ar elektroniniu paštu, o  dokumentus (pvz. mokslo pažymas ar prašymus dėl tarnybos atidėjimo) teikti nuotoliniu būdu (registruotu paštu ar elektroniniu paštu).

Primename, kad karo prievolininkams nurodymai ir informacija su jų šaukimo procedūrų vykdymu yra skelbiama ir atnaujinama interneto svetainėje sauktiniai.karys.lt. Karo prievolininkai, esantys kalendorinių metų karo prievolininkų sąraše, privalo nuolat sekti jiems skelbiamą informacija ir nurodymus internete ir vykdyti duotus šaukimo nurodymus. Taip pat, visą informacija karo prievolininkams Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos regioninių padalinių specialistai suteiks elektroniniu paštu arba telefonu.