Pradžia ŠAUKTINIAMS

Lietuvos kariuomenė ir STUDIJOS 2018 kviečia būti ir kurti Lietuvai!

Jau šį ketvirtadienį Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo prasideda paroda „Studijos 2018“. Parodoje dalyvaus daugiau nei 200 universitetų, kolegijų iš Lietuvos ir užsienio, profesinio mokymo lyderių, verslo profesionalų, karjeros konsultantų, inovatorių, jaunųjų kūrėjų, neformalių jaunimo organizacijų, tarptautinių organizacijų, mokslo ir kultūros institutų, valstybinių tarnybų institucijų atstovų. 

Kasmet tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis ar dirbti. Ši paroda – puiki galimybė supažinti su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis bei studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje. Paroda, galėtų tapti atspirties tašku planuojant karjerą, studijas, stažuotes ar verslo perspektyvas.

Parodoje Lietuvos kariuomenę (toliau – LK) visas tris dienas atstovaus Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Regioninių karo prievolės ir komplektavimo skyrių kariai, pristatys kario profesiją, besidomintiems padės pasirinkti tinkamą tarnybos būdą, suteiks visą informaciją apie galimybes, socialines garantijas ir laukiančius iššūkius. Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono kariai pristatys priešlėktuvinio raketinio oro gynybos kompleksą „RBS-70“, LK Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ kariai – surengs ginklų parodą, o Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariai - sprogmenų neutralizavimo ir išminavimo įrangą. LK Specialiųjų operacijų kariai surengs išbandymų kambarį, kuriame parodos dalyviai galės atlikti įdomias ir intriguojančias užduotis. O Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos atstovai pristatys studijų naujoves ir papasakos apie kariūnų kasdienybę bei iššūkius.

Daugiau informacijos apie tarnybos būdus, kario profesiją ar priėmimą į profesinę karo tarnybą teikiama nemokamu telefonu 8 800 12340 arba internetinėje svetainėje www.karys.lt.

Nuotraukų autorė J. Gruzdaitė