Pradžia ŠAUKTINIAMS

Molėtuose pradėjo veikti karo prievolės ir komplektavimo poskyris

Molėtuose pradėjo veikti karo prievolės ir komplektavimo poskyris

   Nuo sausio 26 d. Molėtuose savo veiklą pradėjo naujai įsteigtas Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Karo prievolės ir komplektavimo poskyris. Naujai įsteigtas kariuomenės padalinys administruos Molėtų, Ukmergės, Ignalinos r. ir Visagino savivaldybėse gyvenančius karo prievolininkus. Vadovauti poskyriui paskirta štabo seržantė Albina Murauskienė.   „Ypatingą dėmesį skirsime kandidatams, pareiškusiems norą tarnauti profesinėje karo tarnyboje. Kviesime vaikinus ir ...

Nuo sausio 26 d. Molėtuose savo veiklą pradėjo naujai įsteigtas Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Karo prievolės ir komplektavimo poskyris. Naujai įsteigtas kariuomenės padalinys administruos Molėtų, Ukmergės, Ignalinos r. ir Visagino savivaldybėse gyvenančius karo prievolininkus. Vadovauti poskyriui paskirta štabo seržantė Albina Murauskienė.

„Ypatingą dėmesį skirsime kandidatams, pareiškusiems norą tarnauti profesinėje karo tarnyboje. Kviesime vaikinus ir merginas atvykti į poskyrį ir pasirinkti sau tinkamą tarnybos Lietuvos kariuomenėje būdą“, – sakė poskyrio viršininkė št. srž. A. Murauskienė. Pasak jos, poskyrio darbuotojai atviri švietimo įstaigų, seniūnijų, jaunimą vienijančių organizacijų pasiūlymams dėl bendrų renginių vykdant tautinį, patriotinį ugdymą.

Poskyris įsikūręs adresu: Amatų 4, Molėtai. Tel. nr. 838352963, mob. nr. 861296193.

Priėmimą į profesinę karo tarnybą, bazinius karinius mokymus, karius savanorius, jaunesniųjų karininkų vadų ir parengtojo rezervo mokymus, dokumentų administravimą ir konsultavimą vykdo regioniniai karo prievolės ir komplektavimo skyriai bei poskyriai.