Pradžia ŠAUKTINIAMS

Nuo šiol – daugiau aktyvaus laisvalaikio galimybių kariams

 Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba (toliau – KPKT) pradėjo vystyti bendradarbiavimą su aktyvaus laisvalaikio ir sporto kolektyvais.

Kovo mėnesį KPKT atstovai pasirašė bendradarbiavimo sutartis su „Apollo“ boulingais Klaipėdoje (Taikos boulingas), Šiauliuose (Aido boulingas) ir Vilniuje (Ozo boulingas). Nuo šiol Krašto apsaugos sistemoje tarnaujantys kariai galės pasinaudoti mažesnėmis kainomis, norėdami laisvalaikiu pažaisti boulingą. Nuolaidos bus taikomos nuo pirmadienio iki ketvirtadienio, prieš tai suderinus norimą laiką ir dalyvaujančių asmenų kiekį su KPKT atstovais.

Antrąją bendradarbiavimo sutartį kovo mėnesį KPKT pasirašė su futbolo klubu „Panevėžys“. Sutartimi siekiama sudaryti sąlygas kariams nemokamai lankytis futbolo varžybose. Kariai, varžybų metu dėvėdami karinę uniformą, ne tik didins Lietuvos kariuomenės matomumą, bet gerins kariuomenės įvaizdį, o taip pat švies ir informuos visuomenę, ugdys nacionalines vertybes ir pilietiškumą.

Ateityje planuojama ir toliau vystyti bendradarbiavimą su sporto ir laisvalaikio organizacijomis, skatinančiomis sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, suteikti kuo daugiau galimybių visiems kariams dalyvauti įvairiuose renginiuose ir stiprinti kario profesijos svarbą.

KAS sistemos kariai, norintys žaisti minėtuose boulinguose, turi kreiptis į šiuos atsakingus asmenis: Klaipėdoje – kpt. Renata Gudaitė, tel. +370 46 412 662, mob. +370 617 42841, Šiauliuose – j. eil. Domas Sinickas, tel.+370 614 62451, Vilniuje – kpt. Šarūnas Žalėnas, +370 686 43818. Kariai, norėdami nemokamai žiūrėti futbolo varžybas, turėtų turėti su savimi pažymėjimą arba dėvėti karinę uniformą.