Pradžia ŠAUKTINIAMS

Pasikeitė Pakruojo poskyrio adresas

Pasikeitė Pakruojo poskyrio adresas

Siekiant pagerinti karo prievolininkų administravimą bei aptarnavimo kokybę, 2021 m. sausio 1 d. Šiaulių regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Pakruojo poskyris buvo perkeltas iš Pakruojo verslo informacijos centro, Pergalės g. 1 į kitas patalpas adresu Savanorių g. 5. Poskyris įsikūrė kartu su Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės 607 pėstininkų kuopos kariais.
Pakruojo poskyrio pagrindinės funkcijos ir užduotys išlieka nepakitusios. Vykdomas šaukimas į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, atliekamos priėmimo į profesinę ir savanorių karo tarnybą bei jaunesniųjų karininkų vadų ir aktyvaus rezervo mokymus procedūros, dokumentų administravimas ir Joniškio ir Pakruojo savivaldybėse gyvenančių karo prievolininkų konsultavimas
Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos padalinys atviras švietimo įstaigų, seniūnijų, jaunimą vienijančių organizacijų pasiūlymams dėl bendrų renginių supažindinant besidominčius su kariuomenės padaliniais, kario profesija bei vykdant tautinį ir patriotinį ugdymą.
Poskyrio kontaktai: https://www.karys.lt/bendraukime/musu-kontaktai/14