Pradžia ŠAUKTINIAMS

Pirmasis 2019 m. šauktinių išvykimas į tarnybą

Pirmasis 2019 m. šauktinių išvykimas į tarnybą

Kovo 12 d. pirmieji 72 šių metų šauktiniai išvyko Į Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo batalioną Vilniuje padėti 9 mėnesių tarnybos."Naujai iškeptiems" kariams laukia ilgas, įdomus ir kupinas iššūkių laikotarpis. Sekantis išvykimas į privalomąją pradinę karo tarnybą karo prievolininkų laukia kovo 25 d. Pirmuosius 2 mėnesius bazinį kario parengimą 170 šauktinių įgys Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke, o po to tarnybą tęs Juozo Vitkaus inžinerijos batalione.

2019 m. atlikti nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą planuojama pašaukti 3827 karo prievolininkus. Didžioji banga, daugiau nei 2000 šauktinių, į dalinius išvyks rudeniop.

Primename – šaukimo nurodymai karo prievolininkams paštu nebėra siunčiami – informaciją, kada ir kaip atlikti procedūras karo prievolininkai randa karo prievolininkų sąraše puslapyje www.karys.lt. Visus norinčius atlikti privalomąją pradinę karo tarnybą savo noru raginame ir kviečiame jau dabar. Jeigu nepatekote į šaukiamųjų sąrąšus atvykite į regioninius karo prievolės ir komplektavimo skyrius ir parašykite prašymus atlikti tarnybą. Šis sprendimas Jums suteiks tokias privilegijas kaip, galimybė pasirinkti norimą tarnybos vietą, tarnybos pradžios datą ir gauti 30 proc. didesnę kaupiamąją išmoką, t. y. tarnybos metu galėsite sukaupti daugiau nei 3000 eurų. Visų regioninių karo prievolės ir komplektavimo skyrių ir poskyrių kontaktus galite rasti interneto svetainėje: https://karys.lt/bendraukime/musu-kontaktai/14 Taip pat visą informaciją apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje galite gauti paskambinę nemokama konsultavimo linija 8 800 12340.