Pradžia ŠAUKTINIAMS

Plungėje ir Pakruojyje įkurti nauji Regioniniai karo prievolės ir komplektavimo poskyriai

Plungėje ir Pakruojyje įkurti nauji Regioniniai karo prievolės ir komplektavimo poskyriai

 2017 m. balandžio 27 d. Pakruojyje ir Plungėje atidaryti nauji Lietuvos kariuomenės (toliau – LK) Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos (toliau – KPKT) poskyriai. 

Poskyrius atidaręs Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos viršininkas plk. Arūnas Balčiūnas džiaugėsi Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos plėtra, kuri suteikia dar didesnes galimybes greičiau ir patogiau gauti informaciją apie tarnybą bei susitvarkyti dokumentus karo prievolininkams. „Naujųjų poskyrių atidarymai – tai ženklus postūmis visos mūsų tarnybos veikloje, o kartu ir dar vienas žingsnis, palengvinantis aplinkinių rajonų jaunuolių karo prievolės tvarkymąsi“ – teigė plk. A.Balčiūnas.

Plungės poskyrio atidarymo ceremonijoje dalyvavo Plungės rajono meras Audrius Klišonis, mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius, savivaldybės atstovai, LK Krašto apsaugos savanorių pajėgų (toliau – KASP) Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės vadas plk. ltn. Aristidas Gerasimavičius bei Lietuvos šaulių sąjungos atstovai.

Plungės poskyriui paskirtas vadovauti vyr. srž. Marius Pečiulis. Naujasis poskyris įsikūręs adresu Telšių g. 1A, Plungė, tel. nr. pasiteiravimui: +370 706 76664. Poskyris atsakingas už karo prievolės administravimą ir atranką į profesinę karo tarnybą Plungės, Skuodo ir Rietavo savivaldybėse.

13 val. vykusiame Pakruojo poskyrio atidaryme dalyvavo Pakruojo rajono meras Saulius Gegieckas, administracijos direktore Erika Kižienė, LK KASP Prisikėlimo apygardos 6-oji rinktinės vadas mjr. Mantas Juozėnas, LK KPKT Šiaulių regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus viršininkas kpt. Laimonas Baura, Lietuvos policijos bei Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovai.

Pakruojo poskyriui vadovauti paskirtas vyr. srž. Egidijus Zėringis. Pakruojo poskyris įsikūręs adresu Pergalės g. 1, Pakruojis, mob. tel. nr. pasiteiravimui +370 698 15341. Poskyris atsakingas už karo prievolės administravimą ir atranką į profesinę karo tarnybą Joniškio ir Pakruojo savivaldybėse.

Karo prievolės ir komplektavimo poskyriai atviri švietimo įstaigų, seniūnijų, jaunimą vienijančių organizacijų pasiūlymams dėl bendrų renginių supažindinant besidominčius su kariuomenės padaliniais, kario profesija bei vykdant tautinį ir patriotinį ugdymą.

Priėmimą į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, profesinę karo tarnybą, karius savanorius, jaunesniųjų karininkų vadų ir parengtojo rezervo mokymus, dokumentų administravimą ir konsultavimą vykdo regioniniai karo prievolės ir komplektavimo skyriai bei poskyriai. Visų regioninių karo prievolės ir komplektavimo skyrių ir poskyrių kontaktus galima rasti interneto svetainėje: http://www.karys.lt/kontaktai.html

Karo prievolininkų patogumui, regioniniai karo prievolės ir komplektavimo skyriai ir poskyriai dirba prailgintu laiku: pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 08.00 iki 19.00, o penktadieniais - nuo 08.00 iki 17.45

Taip pat visą informaciją apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje galite gauti paskambinę nemokama konsultavimo linija 8 800 12340.

Plungės poskyrio atidarymo akimirkos:

Pakruojo poskyrio atidarymo akimirkos: