Pradžia ŠAUKTINIAMS

Raseiniuose įkurtas karo prievolės ir komplektavimo poskyris

 2018 m. sausio 3 d. Raseiniuose atidarytas Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Kauno regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Raseinių poskyris. Naujai įsteigtas kariuomenės komplektavimo padalinys administruos Raseinių rajono savivaldybėje gyvenančius karo prievolininkus.

Poskyrį atidaręs Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos viršininkas Arūnas Balčiūnas džiaugėsi, kad įkurtas dar vienas regioninis karo prievolės ir komplektavimo tarnybos poskyris. „Džiugu, kad šis žingsnis dar labiau skatina kariuomenės ir visuomenės artimesnį bendravimą, suteikia dar didesnes galimybes greičiau ir patogiau gauti informaciją apie tarnybą bei susitvarkyti dokumentus karo prievolininkams. Tikimės, kad kokybiškesnis karo prievolės administravimas ir greitesnis informavimas apie šaukimo procedūras dar labiau skatins jaunimą apsispręsti savanoriškai atlikti savo pareigą Tėvynei.“, - teigė A. Balčiūnas.

Poskyrio atidaryme dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius, KASP 2-osios rinktinės vadas plk. ltn. Vidas Grunda, Lietuvos šaulių sąjungos vado pavaduotojas ats. mjr. Židrūnas Šadauskis ir laikinai vykdantis Kauno regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus viršininko funkcijas kpt. Mindaugas Tocionis.

Raseinių poskyriui vadovauti paskirtas št. srž. Andrius Jovaišas. Karo prievolės ir komplektavimo poskyris atviras švietimo įstaigų, seniūnijų, jaunimą vienijančių organizacijų pasiūlymams dėl bendrų renginių supažindinant besidominčius su kariuomenės padaliniais, kario profesija bei vykdant tautinį ir patriotinį ugdymą.

Poskyris įsikūręs adresu: Dubysos g. 2, Raseiniai, tel. +370 706 76 757.

Priėmimą į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, profesinę karo tarnybą, karius savanorius, jaunesniųjų karininkų vadų ir parengtojo rezervo mokymus, dokumentų administravimą ir konsultavimą vykdo regioniniai karo prievolės ir komplektavimo skyriai bei poskyriai. Visų regioninių karo prievolės ir komplektavimo skyrių ir poskyrių kontaktus galima rasti interneto svetainėje: http://www.karys.lt/kontaktai.html

Karo prievolininkų patogumui, regioniniai karo prievolės ir komplektavimo skyriai ir poskyriai dirba prailgintu laiku: pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 08.00 iki 19.00, o penktadieniais - nuo 08.00 iki 17.45

Taip pat visą informaciją apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje galite gauti paskambinę nemokama konsultavimo linija 8 800 12340.

Raseinių poskyrio atidarymo akimirkos: