Pradžia ŠAUKTINIAMS

Šalčininkuose jau veikia naujas karo prievolės ir komplektavimo poskyris

Šalčininkuose jau veikia naujas karo prievolės ir komplektavimo poskyris

 Nuo š.m. birželio 16 d. Šalčininkuose savo veiklą pradėjo naujai įsteigtas Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios kovos apygardos 8-osios rinktinės Vilniaus regioninio karo prievolės komplektavimo skyriaus Šalčininkų poskyris. Naujai įsteigtas kariuomenės komplektavimo padalinys administruos Šalčininkų miesto ir rajono savivaldybėje gyvenančius karo prievolininkus. Šalčininkų poskyriui vadovauti paskirtas viršila Eimantas Tamulynas.

Pagrindinės Šalčininkų poskyrio veiklos kryptys bus šaukimo į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą organizavimas, piliečių konsultavimas karo prievolės klausimais, pritraukimas į kariuomenę, pasiūlant besidominčiam tinkamiausią tarnybos būdą, karinių vienetų komplektavimas, darbas su rajono įstaigomis, organizacijomis.

„Šalčininkų regione gyvenantiems vaikinams ir merginoms sudaromos patogios galimybės atvykti ir pareikšti norą tapti šauktiniais ir vėliau pasirinkti profesinės karo tarnybos ar Krašto apsaugos savanorių pajėgų kario kelią. Laukiame visų norinčių, besidominčių ar prijaučiančių Lietuvos kariuomenei,“ – sakė poskyrio viršininkas vrš. Eimantas Tamulynas.

Poskyris atviras švietimo įstaigų, seniūnijų, jaunimą vienijančių organizacijų pasiūlymams dėl bendrų renginių supažindinant besidominčius su kariuomenės padaliniais, kario profesija bei vykdant tautinį ir patriotinį ugdymą.

Poskyris įsikūręs adresu: Pramonės g. 13, Šalčininkai. Tel. nr. 870676602.

Priėmimą į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, profesinę karo tarnybą, karius savanorius, jaunesniųjų karininkų vadų ir parengtojo rezervo mokymus, dokumentų administravimą ir konsultavimą vykdo regioniniai karo prievolės ir komplektavimo skyriai bei poskyriai.

Daugiau informacijos: www.karys.lt arba nemokamu telefonu 8 800 12 340.