Pradžia ŠAUKTINIAMS

Sportas vardan tikslo!

Sportas vardan tikslo!

Sportuojantys gali turėti daug tikslų - kažkas nori padailinti figūrą, kažkas pasiekti geresnių sportinių rezultatų ar tiesiog palaikyti gerą nuotaiką, o šie jaunuoliai Vingio parke laiko fizinio normatyvo testą ir siekia tapti profesinės karo tarnybos kariais. Labai džiugu, kad net 20 jaunuolių turi tikslą pakeisti savo gyvenimą ir susieti jį su Lietuvos kariuomene ir papildyti karių gretas.

Norint tapti kariais profesionalais, neužtenka vien tik išlaikyti fizinio normatyvo testą, kurį sudaro atsispaudimai, susilenkimai ir 3km., bet reikia praeiti ir Karinę medicinos komisiją ir būti atlikus privalomąją pradinę karo tarnybą. Gera sveikata ir stipri motyvacija - tikro kario bruožai.

Kviečiame visus jau atlikusius nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą arba jau ištarnavusius Krašto apsaugos savanorių pajėgose ne mažiau kaip tris metus, kandidatuoti ir tapti profesinės karo tarnybos kariais. Tarnyba Lietuvos kariuomenėje - garbės ir prestižo reikalas. Kariai turi visas socialines garantijas ir stabilų atlyginimą (atlyginimas auga priklausomai nuo ištarnautų metų ir turimo karinio laipsnio).

Jei apsisprendei, kreipkis į artimiausią karo prievolės ir komplektavimo tarnybos skyrių ir ten užpildyk prašymą. Tuomet gausi siuntimą pasitikrinti sveikatą. Jeigu būsi tinkamas, išlaikysi fizinio normatyvo testą ir tapsi vienas iš Lietuvos kariuomenės karių. Sėkmės ir iki!