Pradžia ŠAUKTINIAMS

STOVYKLAUTOJAI PARAGAVO ŠAUKTINIŲ DUONOS

STOVYKLAUTOJAI PARAGAVO ŠAUKTINIŲ DUONOS

 Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Panevėžio regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus verbuotojai bei specialistai moksleivių poilsio stovyklos „Trimitas“ stovyklautojams pravedė rikiuotės pratybas, šaudymo varžybas bei supažindino su veiksmais, kuriuos kariai turi atlikti paskelbus aliarmą. Jaunimas aktyviai dalyvavo varžybose bei parodė gerus rezultatus. Varžybų laimėtojai buvo apdovanoti atmintinomis dovanomis su Lietuvos kariuomenės atributika.

„Z kartos jaunimą sunku sudominti įvairiais renginiais. Jiems reikia veiksmo. Karyba – viena tų sričių, kuria vaikai bei jaunuoliai aktyviai domisi ir joje dalyvauja. Mano pačios sūnus – aktyvus šaulys“ – pasakojo stovyklos vadovė.

Primename, kad 18-38 metų tiek vaikinai, tiek merginos gali savanoriškai stoti į nuolatinės pradinės privalomosios karo tarnybos karių gretas. Norintieji tapti kariais gali ateiti į artimiausią karo prievolės ir komplektavimo tarnybos skyrių, pateikti asmens dokumentą ir pasakyti: „Aš noriu būti karys!“