Pradžia ŠAUKTINIAMS

Studfestas 2019

Studfestas 2019

Manai, kad geriausia savaitės diena mokykloje yra penktadienis? Rimtai? Mes galvojame kitaip! Mes sakome: jei mokytis, tai tik inovatyviai ir linksmai, jei sekti – tai tik geriausius, o jei klausytis – tai tik apie save patį, tokį, kokiu norėtum tapti ateityje. Didžiausias Lietuvoje karjeros festivalis STUDFESTAS 2019 kviečia tave semtis įkvėpimo iš 16 savo srities profų kiečiausiame Lietuvos moksleivių vakarėlyje!

Studfestas – vienintelė konferencija – festivalis, padedantis atsakyti į klausimus apie studijas, karjerą ir gyvenimo kelio pasirinkimą pabaigus mokyklą. Pritaikytas gimnazistams, tačiau tinkamas ir savęs neatrandantiems studentams.

Nuo 2015 metų spalio, kuomet Studfestas buvo pirmą kartą surengtas Siemens arenoje, kiekvienais metais 16 Studfesto pranešėjų - savo srities specialistų - dalinasi savo patirtimi, kaip planuoti karjerą, pagal kokius kriterijus rinktis studijų kryptį ir ką daryti jau šiandien, kad galėtum būti sėkmingu ateityje. Visa tai pateikiama linksmu ir įdomiu formatu, o pertraukų tarp pranešimų metu Studfesto dalyviai gali gyvai pabendrauti su Lietuvos kariuomenės kariais, aukštųjų mokyklų, verslo atstovais bei sėkmingą karjerą susikūrusiais žmonėmis.

2019 metais, spalio 24 dieną, Studfestas vyks Žalgirio arenoje Kaune - dar didesnis ir įdomesnis!

Studfeste - įsikurs visas Lietuvos kariuomenės miestelis su įvairiausia ir moderniausia kariuomenės technika!