Pradžia ŠAUKTINIAMS

Ukmergėje atidarytas naujas Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos poskyris!

Ukmergėje atidarytas naujas Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos poskyris!

Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba (LK KPKT) plečia regioninių poskyrių tinklą, siekdama pagerinti karo prievolininkų administravimą, aptarnavimo kokybę ir sutaupyti jų laiko. Naujai įkurtas poskyris Ukmergės rajono savivaldybės teritorijoje bus atsakingas už karo prievolininkų šaukimą į privalomąją pradinę karo tarnybą, priėmimą į profesinę ar savanorišką nenuolatinę karo tarnybą bei jų duomenų administravimą šiame regione. Šiam poskyriui vadovaus št. srž. Tomas Peršonis.


„Man labai didelė garbė vadovauti naujai įkurtam Ukmergės poskyriui. Džiaugiuosi, kad esame vis arčiau ir arčiau karo prievolininkų, sudarydami vis palankesnes sąlygas jaunimui domėtis Lietuvos kariuomene. Būsime atviri visiems, kurie norės susipažinti su kariuomenės padaliniais ar kario profesija”, – sako jis.


Ukmergės poskyrio specialistai organizuos šaukimą į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, konsultuos piliečius karo prievolės klausimais, prisidės prie Lietuvos kariuomenės karinių vienetų personalo komplektavimo, taip pat bendradarbiaus su regiono įstaigomis, organizacijomis, reprezentuos Lietuvos kariuomenę regione.


„Atsižvelgdami į gyventojų pasiskirstymą Lietuvoje, esamą KPKT padalinių tinklą bei Ukmergės regiono gyventojų lūkesčius, priemėme sprendimą, kad šiame regione reikalingas KPKT padalinys. Turimi duomenys rodo, kad čia gyvena nemažai jaunuolių, kuriems aktualūs karo prievolės ar tarnybos Lietuvos kariuomenėje klausimai, todėl siekiame, kad jiems būtų patogiau spęsti kylančius administracinius klausimus ar tiesiog pasikonsultuoti su ten dirbančiais kariais”, – teigia Lietuvos kariuomenės karo prievolės ir komplektavimo tarnybos direktorius Arūnas Balčiūnas.


Visoje Lietuvoje šiuo metu yra šeši regioniniai LK KPKT skyriai ir 26 poskyriai, kurie vykdo priėmimą į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, profesinę karo tarnybą, karių savanorių, jaunesniųjų karininkų vadų ir parengtojo rezervo mokymus.


Vilniaus regiono Ukmergės karo prievolės ir komplektavimo poskyrį galima rasti šiuo adresu: Kauno g. 61, Ukmergė.


Su poskyriu galima susisiekti šiais kontaktais:
Tel. nr. +370 706 76 738, +370 706 76 737
el. paštu: [email protected]

 

Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos informacija.
D. Vyto nuotraukos.