Pradžia ŠAUKTINIAMS

Varėnoje įkurtas Regioninis karo prievolės ir komplektavimo poskyris

 2017 m. sausio 23 d. Varėnoje atidarytas Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Alytaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Varėnos poskyris. Naujai įsteigtas kariuomenės komplektavimo padalinys administruos Varėnos ir Druskininkų rajonų savivaldybėse gyvenančius karo prievolininkus.

Poskyrį atidaręs Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos viršininkas plk. Arūnas Balčiūnas džiaugėsi, kad įkurtas dar vienas regioninis karo prievolės ir komplektavimo tarnybos poskyris. „Šiemet atidarome jau antrą Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos poskyrį. Džiugu, kad šis žingsnis dar labiau skatina kariuomenės ir visuomenės artimesnį bendravimą, suteikia patogesnę galimybę gauti visą reikiamą informaciją apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje. Tikimės, kad kokybiškesnis karo prievolės administravimas ir greitesnis informavimas apie šaukimo procedūras dar labiau skatins jaunimą apsispręsti savanoriškai atlikti savo pareigą Tėvynei.“, - teigė plk. A. Balčiūnas.

Atidaryme dalyvavo ir naujai įsikūrusio poskyrio kolektyvą sveikino Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 107 lengvosios pėstininkų kuopos vadas, Alytaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus viršininkas, bei regioninės Varėnos žiniasklaidos atstovai.

Karo prievolės ir komplektavimo poskyris atviras švietimo įstaigų, seniūnijų, jaunimą vienijančių organizacijų pasiūlymams dėl bendrų renginių supažindinant besidominčius su kariuomenės padaliniais, kario profesija bei vykdant tautinį ir patriotinį ugdymą. Varėnos poskyriui vadovauti paskirtas vyr. seržantas Darius Traigys.

Poskyris įsikūręs adresu: J.Basanavičiaus g. 40, Varėna, Tel. +370 617 45 840.

Priėmimą į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, profesinę karo tarnybą, karius savanorius, jaunesniųjų karininkų vadų ir parengtojo rezervo mokymus, dokumentų administravimą ir konsultavimą vykdo regioniniai karo prievolės ir komplektavimo skyriai bei poskyriai. Visų regioninių karo prievolės ir komplektavimo skyrių ir poskyrių kontaktus galima rasti interneto svetainėje: http://www.karys.lt/kontaktai.html

Karo prievolininkų patogumui, regioniniai karo prievolės ir komplektavimo skyriai ir poskyriai dirba prailgintu laiku: pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 08.00 iki 19.00, o penktadieniais - nuo 08.00 iki 17.45

Taip pat visą informaciją apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje galite gauti paskambinę nemokama konsultavimo linija 8 800 12340.