Pradžia ŠAUKTINIAMS

Dzūkijos sostinėje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos kariuomenės ir Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“

Dzūkijos sostinėje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos kariuomenės ir Dzūkijos...

 Šių metų gegužės 11 dienos popietę Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ direktorius Gintautas Andriuškevičius ir Lietuvos Kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Alytaus regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus viršininko funkcijas vykdantis kapitonas Paulius Lukošiūnas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

DFK „Dainava“ Lietuvos bei NATO kariams sudarys sąlygas nemokamai stebėti komandos namų rungtynėse miesto centriniame stadione, kartu vykdys švietėjiškus projektus, pakvies dalyvauti kituose svarbiuose sportiniuose renginiuose ir pagal galimybę platins informaciją apie kariuomenės veiklą.

Lietuvos kariuomenė DFK „Dainava“ klubo nariams suteiks galimybę aplankyti karinius dalinius, dalyvauti bendruose kariuomenės ir visuomenės renginiuose ir projektuose. Apie tai Lietuvos kariuomenė skleis informaciją savo internetiniuose tinklapiuose.

,,Manau, kad ši sutartis bus naudinga tiek kariams, tiek ir sportininkams. Bet kuriame sporte svarbi ištvermė, jėga, pasiryžimas ir žmogaus valia, o kariui svarbu ne tik geras fizinis ir moralinis pasirengimas, bet ir pilietiškumas, bei patriotiškumas. Mano manymu, tai viena iš svarbiausių savo šalies patrioto savybių“, - sakė kpt. Paulius Lukošiūnas.

,,Futbolas – tai viena iš populiariausių sporto šakų Alytuje. Pastebime, kad kasmet vis daugiau karių renkasi stebėti futbolą, bei dalyvauja Alytaus apskrities futbolo varžybose nustebindami labai gerais rezultatais. Keletas karių gana sėkmingai atstovauja DFK „Dainava“ Senjorų komandai su kuria ne vienerius metus tapo šalies čempionais. Tikiuosi, kad kariai dabar turės galimybę dažniau lankytis miesto stadione ir palaikyti savo mylimą komandą“, - sakė Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ direktorius Gintautas Andriuškevičius.

Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ artimiausias savo namų rungtynes žais jau gegužės 12 d. 19.00 val. Alytaus miesto stadione su Lietuvos I lygos futbolo federacijos čempionato lyderiais Pakruojo ,,Kruojos“ futbolininkais. Prieš rungtynes Lietuvos Respublikos himną bei keletą kūrinių atliks Sausumos pajėgų orkestro kariai.

Maloniai kviečiame visus palaikyti savo mylimą Dzūkijos krašto komandą!

Nuotraukų autorė kpt. Rūta Grigaliūnienė