Pradžia ŠAUKTINIAMS

Jurbarke vykusioje „Jurbarko miesto ir verslo dienos 2017“ šventėje, kariškiai kartu paminėjo ir Partizanų pagerbimo, Kariuomenės ir visuomenės vienybės dieną

Jurbarke vykusioje „Jurbarko miesto ir verslo dienos 2017“ šventėje, kariškiai kartu paminėjo ir...

 Gegužės 6 d. Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados ,,Žemaitija" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotasis pėstininkų batalionas, bendradarbiaudamas su Jurbarko rajono savivaldybe, Jurbarko turizmo ir informacijos centru bei Lietuvos kariuomenės Kauno Karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Jurbarko poskyriu, surengė Jurbarko mieste Partizanų pagerbimo, Kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos šventę, kuri buvo integruotą į kasmetinį ir labai pamėgtą Jurbarko bendruomenės renginį „Jurbarko miesto ir verslo dienos 2017“.

Šventė prasidėjo Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų orkestro atliekamomis melodijomis. Atidarymo ceremonijoje kalbėję Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius, seimo narys Ričardas Juška bei Kęstučio bataliono vadas majoras Andrius Jagminas pasidžiaugė, kad kas metai kariuomenė visuomenei tampa vis artimesnė, supratingesnė ir glaudžiau bendraujanti bei bendradarbiaujanti.

Atidarymo ceremonijos metu tylos minute ir pagarbos salvėmis buvo pagerbti už Lietuvos laisvę žuvę partizanai, nuvežtos ir padėtos gėlės prie pokario rezistencijos dalyvių kapų. Šventės metu Jurbarko bendruomenei Kęstutiečiai pristatė techniką ir ginkluotę. Šventėje dalyvavę Lietuvos kariuomenės Kauno Karo prievolės ir komplektavimo skyriaus Jurbarko poskyrio kariai, visus besidominčius supažindino su kario profesija, pristatė visus galimus tarnybos būdus Lietuvos kariuomenėje. Renginį vainikavo grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys" koncertas.

Nuotraukos jaunesniojo eilinio Eugenijaus Ambrozo