Pradžia ŠAUKTINIAMS

Karo prievolės ir komplektavimo tarnybą pasiekti bus paprasčiau: Jonavoje atidarytas naujas poskyris

Karo prievolės ir komplektavimo tarnybą pasiekti bus paprasčiau: Jonavoje atidarytas naujas poskyris

Siekiant tapti labiau prieinamais, taupyti karo prievolininkų laiką ir kurti artimesnį ryšį su vietos bendruomenėmis, Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba (KPKT) plečia regioninių poskyrių tinklą. Šiuo tikslu veiklą pradėjo KPKT Kauno regioninio karo prievolės komplektavimo skyriaus Jonavos poskyris.

Naujai įsteigtas padalinys administruos Jonavos rajono savivaldybėje gyvenančius karo prievolininkus. Jonavos poskyriui vadovauti paskirtas vrš. Vitalijus Jampolcevas, planuojama, kad jam talkins dar du kariai.

„Mūsų tarnyba – vartai į Lietuvos kariuomenę, svarbu, kad jie būtų kuo arčiau kiekvieno Lietuvos piliečio. Siekiame, kad visi, susidomėjusieji tarnyba ir galimybėmis kariuomenėje, visą reikiamą informaciją gautų kuo paprasčiau ir greičiau. Tad šis naujas poskyris yra dar vienas žingsnis tikslo link“, – sako KPKT direktorius Arūnas Balčiūnas.

Pagrindinės KPKT Kauno skyriaus Jonavos poskyrio veiklos kryptys bus šaukimo į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą organizavimas, piliečių konsultavimas karo prievolės klausimais, pritraukimas į kariuomenę ir karinių vienetų komplektavimas, bendradarbiavimas su rajono įstaigomis, organizacijomis.

„Poskyris yra atviras švietimo įstaigų, seniūnijų, jaunimą vienijančių organizacijų pasiūlymams dėl bendrų renginių supažindinant besidominčius su kariuomenės padaliniais, kario profesija bei vykdant tautinį ir patriotinį ugdymą“, – pabrėžia didelę patirtį karo prievolės ir komplektavimo srityje turintis KPKT Kauno skyriaus Jonavos poskyrio viršininkas vrš. V. Jampolcevas.

Jonavos poskyris įsikūręs adresu: Vasario 16-osios g. 1, Jonava.
Šio regiono karo prievolininkams informacija teikiama telefonu: +370 618 10 358.

Šiuo metu priėmimą į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, profesinę karo tarnybą, karius savanorius, jaunesniųjų karininkų vadų ir parengtojo rezervo mokymus, dokumentų administravimą ir konsultavimą vykdo šeši regioniniai KPKT skyriai ir 25 poskyriai. Šiais metais taip pat planuojama atverti KPKT Vilniaus regiono Ukmergės poskyrį, kuris apims ir Širvintų rajoną.

Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos informacija ir nuotraukos