Pradžia ŠAUKTINIAMS

Prašymus savanoriškai atlikti privalomąją pradinę karo tarnybą bus galima pateikti ir savaitgalį

Prašymus savanoriškai atlikti privalomąją pradinę karo tarnybą bus galima pateikti ir savaitgalį

 Atsižvelgdami į didelį jaunuolių susidomėjimą savo noru atlikti privalomąją pradinę karo tarnybą, informuojame, kad prašymus jie galės pateikti ir šį savaitgalį. 

Prašymus raštu savo noru atlikti nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą vaikinai ir merginos nuo 18 iki 38 metų galės pateikti Krašto apsaugos savanorių pajėgų rinktinių karo prievolės ir komplektavimo skyriuose šeštadienį ir sekmadienį nuo 9 iki 16 valandos. Jų adresaičia.

Gegužės 11 d. prašymų priėmimas bus laikinai sustabdomas, kol bus paviešinti sudaryti 2015 m. šaukimo sąrašai. Po to asmenys, norintys savanoriškai atlikti privalomąją pradinę karo tarnybą ir nepatekę į šaukimo sąrašus, galės vėl registruotis šiai tarnybai atlikti.

Šiemet į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą bus pašaukti trys tūkstančiai 19-26 metų karo prievolininkų. Dalis iš šio skaičiaus tarnybą pareiškė atlikti savanoriškai. Gegužės 8 d. pabaigos duomenis, prašymus pateikė 1016 Lietuvos piliečių.

Išsamesnė informacija apie šaukimo tvarką: interneto svetainėse www.kam.lt (skyriuje „Aktualu šauktiniams) ir www.karys.lt , tel. 8 800 12340 ir atvykus arba paskambinus į regioninius karo prievolės ir administravimo skyrius.