Pradžia ŠAUKTINIAMS

Tarnybos būdai

Šiandienos Lietuvos kariuomenė – tai motyvuota kariuomenė, pasirengusi ginti šalį, sėkmingai dalyvaujanti tarptautinėse operacijose ir padedanti Lietuvos žmonėms ypatingų nelaimių atvejais. Kariuomenėje svarbiausia – žmogus. Kariams, tarnaujantiems Lietuvos kariuomenėje, sudarytos geros tarnybos ir gyvenimo sąlygos, daug dėmesio skiriama jų sveikatai ir medicininei priežiūrai. Jiems suteikiama galimybė tobulėti, išmokti naujų dalykų, įgyti pozityvios ir naudingos patirties.

Entuziazmas, patriotizmas, atsidavimas, noras pažinti, mokytis ir tobulėti – esminės savybės, kurias turi turėti būsimasis karys. Jeigu jūs nebijote naujų iššūkių, norite įgyti naujų įgūdžių, ir esate pasiryžęs sunkiai dirbti vardan bendro tikslo – jūs esate laukiamas Lietuvos kariuomenėje.

Profesijos pasirinkimas – labai atsakingas žingsnis kiekvieno žmogaus gyvenime. Renkantis kario tarnybą, kaip ir bet kurią kitą profesiją, svarbu, kad ji atitiktų jūsų lūkesčius, gyvenimo būdą ir fizinius pajėgumus, skatintų tobulėti. Todėl priimant šį sprendimą labai svarbu įvertinti, ar jūs turite reikiamų kariui savybių ir ar tarnyba Lietuvos kariuomenėje atitinka jūsų lūkesčius.

Šioje interneto svetainėje surasite informacijos apie tarnybos Lietuvos kariuomenėje būdus, atrankos sąlygas, galimas tarnybos vietas, socialines garantijas, tobulėjimo ir karjeros galimybes. Taip pat galite skambinti nemokamu tel. 8 800 12340 ir užduoti jums rūpimus klausimus apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje.

1. Privalomoji karo tarnyba:

     1.1. Privalomoji pradinė karo tarnyba:

         1.1.1. Nuolatinė privalomoji pradinė karo tarnyba;

         1.1.2. Jaunesniųjų karininkų vadų mokymai;

     1.2. Aktyviojo rezervo karių pratybos ir mokymai.

2. Savo noru pasirenkami tarnybos būdai:

     2.1. Savanoriška nenuolatinė karo tarnyba;

     2.2. Profesinė karo tarnyba;

     2.3. Studijos Lietuvos karo akademijoje.

Norėdami kandidatuoti į tikrąją karo tarnybą pildykite kandidato anketą:

Pildyti anketą